Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
PříjemHledatRegistracePřihlášení
Kannon Yagami 8

 

 Kannon Yagami

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Kannon Yagami

Kannon Yagami


Rank : Genin
Zaměření : Genjutsu 85%, Ninjutsu 15%

Kannon Yagami Empty
PříspěvekPředmět: Kannon Yagami   Kannon Yagami I_icon_minitime22/6/2012, 09:42

Jméno : Kannon Yagami (観音矢上)

Přezdívka : Jen zkrácené jméno; Kann

Věk : 16 let

Datum narození : 23.listopadu (Střelec)

Pohlaví : Žena

Hodnost : Genin

Podstata : Yin

Klan : Yagami (Větev Ryuga)

Kekkei Genkai : -

Povaha : Kann byla už od malička temperamentní dítě, které nikdy neposedělo v klidu a pořád chtělo někde někomu tropit nějaké problémy. Nikdy nějak nesdílela ideály svého otce, jehož názorem bylo, že větev Raito je ta slabší a proto zrovna Ryuga by měli stát v čele klanu. Vždycky když přišlo na takovou debatu, raději někam zmizela, a dokonce sem tam tajně členy Raito obdivovala. Má v povaze se zákonitě spřátelit s každým, ať to stojí, co to stojí, proto se i přes zákaz otce sem tam scházela s tou hrstkou svých vrstevníků z Raito a snila o tom, jak jednou vyroste a bude se od nich moci naučit i jejich techniky. Od té doby se její povaha moc nezměnila. Pořád je velmi impulzivní, lehko se nechá vyprovokovat, ale má silný smysl pro přátelství. Co se týče nadřazených osob, je velmi netaktní a někdy až hraničí s drzostí. Ráda si dělá co se jí chce, v tu chvíli kdy se jí to chce. Jinak je také přehnaně komunikativní a ráda tráví hodiny blábolením o kdejaké kravině. Vrhá se většinou do věcí bez přemýšlení, ale není to tím, že by byla hloupá. Má ráda výzvy a ráda zkouší nové věci, to samé platí i pro prozkoumávání nových míst. Ráda si tropí ze všech srandu, včetně sebe. Chytne se jakékoliv příležitosti, která ji jakkoliv zaujme, avšak už od mala je vedena k tomu, aby se pevně držela svého cíle, což taky dělá.

Fobie : Trpí jistou formou klaustrofobie, která se u ní projevuje tak, že Kannon dostává strach v uzavřeném prostoru, ve kterém nezná cestu ven nebo si není jistá, kde jsou dveře. Vždy když je v nějaké místnosti potřebuje vědět, kudy se dostane rychle ven. Objevují se u ní i náznaky keraunofobie (forma astrofobie, strach z bouřek a blesků), ona sama by to však nikdy nepřiznala. Když nastane bouřka, většinou je zavřená v pokoji a nerada mluví s ostatními. Není to plná forma fobie, spíše jen obavy, které je za vážných okolností schopna překousnout.

Sen : Nemá více méně žádný konkrétní sen, jen spoustu cílů, kterých chce ve svém životě dosáhnout. Jako například ovládnout techniky obou větví klanu i přes zákaz otce, nějakým způsobem pomoci vývoji v klanu a jeden z hlavních účelů jejího života - prostě štvát všechny okolo.

Vztahy :
- otec Hayato Yagami : Považuje ho za svého plnoprávného otce. Sice nesdílí jeho věčné ideály a často s ním má problémy kvůli své povaze, která se mu velice příčí, ale jiného otce by si nemohla přát. I když to tak někdy nevypadá, záleží jí na něm.

- matka Shiori Yagami : Zemřela při porodu Kannon, proto k ní žádný vztah vytvořený nemá. Vždycky ráda od otce poslouchala, jaká její matka byla, to vyprávění však skončilo, když se do jejího života dostala Ayashi.

- Ayashi Shinzaburo : Její nevlastní matka, která se jí do života „přivtělila“ v jejích osmi letech, kdy se provdala za otce Kannon. Samotná Kannon Ayashi ze srdce nesnáší a dává jí to plně najevo, čímž nijak neposilňuje vztah její otce k ní samotné. Většinou jí označuje jako „macechu“ a i otci dává plně najevo, co si o ní myslí.

- Tamao Yagami : Jeden z jejich přátel z dětství z větve Raito, s kterým se spřátelila jako s prvním a zůstali nejlepší přátelé až do té doby, než Tamao zmizel.

Styl boje :

- Taijutsu : Styl boje, který nevyužívá vůbec, jen v míře která byla potřeba k dokončení akademie. Ví o tom, že je její silnou slabinou a už často přemýšlela nad tím, že by s tím něco udělala. Sem tam si sama pro sebe snaží Taijutsu protrénovat, ale v boji se na něj rozhodně nespoléhá.
- Ninjutsu : S ovládáním Ninjutsu neměla nikdy problém, jako jedna z prvních ve své třídě na akademii se naučila celkem bez problému ovládat chakru. V boji ho využívá zřídka, spíše jen jako takovou druhou možnost, kdyby něco. Když už na to přijde, jde většinou pouze o elementární techniky.
- Genjutsu : Styl boje na jehož užívání se připravovala už od malička, pod dohledem otce. Někdy je v mluvě ke Genjutsu velmi kritická a ráda vyzvedává jeho nedostatky, ale i přesto je její hlavní a nejúčinnější zbraní v boji.
- Zbraň, vybavení : Zbraně k boji moc nevyužívá, vždy po tašce nosí nějaké to základní vybavení a když už nějakou zbraň volí, jsou to kunaie (značí si je oranžovými pentlemi na rukojetích) někdy i za použití s výbušnými lístky.

Vzhled : Vyšší hubené postavy. Dlouhé blonďaté vlasy, které nosí obvykle svázané svými oranžovými provázky v hustém copu. Má velmi světlou pokožku i přesto, že stráví několik hodin na slunci. Černou čelenku se znakem vesnice nosí hrdě na typickém místě, čele. Kolem krku nosí náhrdelník tvaru diamantu ve světle modré barvě, která je téměř identická s barvou jejich očí. Nosí síťovanou podvlíkačku ve tvaru tílka, na které nosí jen krátké černé tričko. Nosí oranžové kalhoty, které jsou dlouhé až po kolena. Na konci je má svázané obvazy, které nosí až po klasické nízké černé ninja boty. Místo opasku nosí další provázek zakončený chomáčky. Mimo jiné na něm drží i její taštička. Pouzdro na kunaie nosí na pravém stehně. Kolem rukou nosí dlouhé kožené náramky a většinou se venku ukazuje s rudým pláštěm s černým vzorem.

Hmotnost :
Něco okolo 48 kg

Výška : Skoro 170 cm

Zvláštnosti : Jednou z jejích zálib je pletení provázku, což provozuje většinou ve volných chvílích. Její nejoblíbenější barvou je oranžová, proto tedy většinou oranžové provázky, které pak nosí jako doplňky místo gumiček a opasků.

Oblíbené : Mimo svého pletení provázků má ráda procházky, prohledávání nových míst, vymýšlení nějakých fórků a vytváření své vlastní utopie.
Neoblíbené : Ayashi, kterou ze srdce nesnáší, většina zeleniny, a navíc nemá ráda, když někdo mluví víc než ona.

Hlášky postavy :
,,Za předpokladu, že se bude situace stále stejně vyvíjet, jsme mrtví.“
,,V nebi mě nechtějí, v pekle se mě bojí, tak jsem tady.“
,,Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.“
,,Neutíkej! Zemřeš unavenej!“

Životopis postavy : Kannon, narozena dvacátého třetího listopadu za doprovodu tragédie smrti své matky. Už od prvního dne, kdy Shiori Yagami zjistila, že je těhotná, jí lékaři děsili tím, že už od přírody je její tělo velmi slabé a porod by nemusela přežít. Ona však odmítala nějaké opatření a plně věřila slovům svého manžela, Hayata Yagamiho, že vše zvládnou společně jako rodina, jako vždy. Před porodem proto lékaři už týdny dopředu měli nachystaná různá opatření, kdyby se jim situace přece jen vymkla z kontroly. Což se ve výsledku bohužel stalo. Nikdo až do dnes není schopen říct, co přesně smrt Shiori Yagami zapříčinilo a jak to, že všechna ta opatření byla zbytečná. Po letech obviňování byla tato otázka zakopána hluboko pod zem a případ Shiori Yagami zůstal za dveřmi klanu. Další nezodpovězenou otázkou je, jakým způsobem dokázalo dítě přežít. Hayato v ten den však vůbec tento fakt nevnímal, oči měl jen pro slzy nad ztrátou manželky. Když se vzpamatoval, bylo mu řečeno, že ani dítě pravděpodobně nepřežije, chladně se podíval na čerstvě narozené drobné tělíčko a bez známky citu prohlásil, že pokud to dítě bylo schopné zabít jeho jedinou lásku, a není schopné potom přežít, není jeho dítětem. Přesně potom co tuto větu dořekl, by jí nejraději celý život vzal zpět. Při jeho posledním slově se dítě rozbrečelo, skoro jakoby dalo otci najevo, že tak lehko se ho nezbaví.
První měsíce však dítě muselo strávit v nemocnici, pod dohledem doktorů. Hayato se na něj nepřišel ani jednou podívat, jelikož ten trávil ty měsíce se svým novým psychologem. Hayato totiž ještě dlouhou dobu po osudním dni dítě odmítal. Stranil se ho, nechtěl ho k sobě. Až si nakonec přiznal, že má strach se dítě byť jen podívat. Bál se o to, že ten pohled nevydrží, že pak bude dítěti celý život smrt jeho manželky vyčítat. Nakonec byl přece jen přesvědčen, aby se na dítě aspoň podíval. První pohled na dítě po sedmi měsících však změnil vše, co za tu dobu pronesl. V tu chvíli věřil, že se mýlil. Že bude svou dceru milovat stejně jako svou ženu a že mu ji bude na vždy připomínat. Po několika týdnech byli konečně oba schopni opustit nemocnici. Dívka dostala jméno Kannon a začala plně žít pod dohledem svého otce.
První roky byly rozhodně pro oba dva těžké. Co by jste taky chtěli po chlapovi, který celý život dělal jen shinobiho, o výchově dětí nevěděl nic a najednou mu dali do rukou malé dítě? Hayato musel omezit své působení jako shinobi, na první dva roky dokonce úplně pozastavit. Ale byl ochotný to kvůli dceři udělat, cítil že jí to dluží za to, že ji zprvu odsoudil. Snažil se naučit Kannon všechno, co by mělo dítě umět. Při pomoci všech na nebi Kannon nakonec dosáhla třetího roku života, i s tím že uměla mluvit a chodit. A jelikož její život vážně zasvětil právě práci shnobiho, bylo jasné že se k ní aspoň částečně vrátil. Kannon vzpomíná na dny, kdy seděla na prahu domu, oblíbeného medvídka a někdy až do noci čekala na otce. I přesto, jak se cítila osamělá, otce velmi obdivovala a prosila ho, aby jí něco naučil. Hayato ji vždy řekl, že je na to ještě malá a musí si pár roků počkat. Trápila ho jiná věc, pohled na Kannon jak vždy opuštěně sedí u dveří. Ta otázka ho trápila následující dva roky, až do pátých narozenin Kannon. Toho dne se odhodlal, že už nemá cenu truchlit nad ztrátou manželky. Byl názoru, že i když nějakým způsobem Kannon dokázal vychovat, až o něco více vyroste, matku potřebovat bude. Sice se mu příčila myšlenka, že by měl žít s nějakou jinou ženou, ale tohoto příčení myšlenek ho zbavila jistá žena, kterou potkal. Ayashi Shinzaburo.
Hayato se s Ayashi nějakou dobu stýskal, možná skoro rok, než jí konečně požádal o ruku. Kannon, které v té době bylo šest let o ničem nevěděla. Otec si nebyl jistý, jak by na to reagovala. Jedno bylo jasné, Ayashi byla rázná žena, která ho změnila. Když jí poprvé přivedl domů a dceři ji představil jako svou novou snoubenku, Kannon se na něj neuvěřitelně naštvala. Křičela na něj, jak si mohl něco takového dovolit, o to víc ještě byla naštvaná, když zjistila, že něco z toho času, kdy trčela doma sama, trávil její otec právě s Ayashi. Bylo jasné, že ty dvě se nebudou mít nikdy rády. Hayato je však obě uklidňoval, že je to jen o zvyku. Dokonce slíbil Kannon, že jí začne trénovat, když bude na Ayashi hodná. Dívka souhlasila, ale vydrželo to tak asi týden. Dělala Ayashi naschvály, svého otce neposlouchala a dělala všechno, od čeho se jí snažil otec udržet. Ayashi prohlásila, že Kannon je hloupé dítě a nikdy se ní více nezajímala. Tou dobou se Hayato strašně změnil. Přál si jen úplnou rodinu, ve které mohla dcera vyrůstat. Nechápal, proč se musí dít něco takového. Z nějakého důvodu si všechnu zlost začal vylívat na větvi Raito. Odsuzoval je za to, že jsou slabší a že to zrovna Ryuga jsou zrozeni k vládnutí nad klanem. Ayashi ho plně podporovala a vypadala na veřejnosti jako slušná snoubenka, ze které se brzy stala i manželka. V domácnosti však bylo jasné, že má manžela omotaného kolem prstu a snaží se ho držet od Kannon. Nebo aspoň zničit jejich vztah. Kannon s otcem stále trénovala, ale nebylo to veselé dovádění, spíše jen přísné trénování. Také musela věčně poslouchat otcovi myšlenky na téma větve klanu Yagami, ale nikdy s ním plně nesouhlasila. Několikrát proti jeho názorům protestovala, ale nikdy to nebylo k ničemu. Kannon dovršila sedmého roku života.
Měla zakázáno stýkat se s někým z větvě Raito, mohla si hrát jen s dětmi z Ryugy. Ti ji však všichni přišli nepatrně nakloněni k názoru otce. Došla k názoru, že celá větev Ryuga musí být strašně pyšná. Přes zákaz se stýkala s dětmi s Raito, měla je mnohem raději. Obzvlášť si rozuměla s chlapcem jménem Tamao Yagami. Byl její úplný opak; klidný, moc toho nenamluvil a přesně dodržoval všechny zákazy a pravidla. I přesto si spolu dokázali ti dva užít spoustu zábavy, ve společnosti ostatních z větve Raito. Její otce samozřejmě něco takového tušil, ale nikdy nenašel přímý důkaz o tom, že by Kannon něco takového vážně dělala.
Napětí v rodině vyústilo až do takového stavu, že se Kannon snažila trávit co nejvíce času prč z domu, daleko od svého přísného otce a „macechy“ Ayashi. Vždycky všechno vyprávěla Tamaovi, který jí jako správný kamarád podržel kdykoliv to potřebovala. Takhle nějak zvládly utéct další dva roky, až do Kannoniných devíti let. V tom roce se však mělo stát něco, co opět celý její život mělo rozhodit.
Byl to obyčejný den jako každý celé ty dva roky. Kannon ráno vstala, překousla další trénink s otcem, přičemž se snažila ho vnímat jen v rámci tréninku. Měli sraz s Tamaem po obědě, na stromě na kraji vesnice. Bylo to místo, kde se nejčastěji scházeli. Tamao byl obvykle dochvilný, takže ji vyvedlo z míry, že dorazila na místo a po Tamaovi nikde ani zmínka. Čekala na něj skoro dvě hodiny, když došla k názoru, že se muselo něco stát. Tryskem se vydala na místo, kde Tamao žil. Tamao žil jenom s matkou, Aiko, která byla velmi hodná žena a Kannon měla vždycky ráda. Když jí Kannon vylíčila co se stalo, Aiko jí řekla, že Tamao už dávno vyrazil za ní. Jeho matka nad tím mávla rukou, Tamao byl vždycky snílek a asi se někde zapomněl. Kannon však už v tu chvíli tušila co se stalo. Ani se nerozloučila a upalovala hned domů. Když vtrhla do dveří, našla doma jen Ayashi, jak seděla poklidně na zemi a trénovala si kaligrafii. Kannon k ní nasupeně nakráčela a v zuřivosti jí chytila po límcem. Byla by snad i schopná jí v tu chvíli zabít, úsměv na Ayashině tváři jí prozradil, že se neplete. V tu chvíli však domů dorazil i Hayato. Odtrhnul Kannon od Ayashi s výrazem čisté hrůzy a začal křičet na obě dvě, co se to sakra děje. V reakci na to, začala křičet, že Ayashi zabila Tamaa a že teď ona zabije ji. Ayashi nahodila nevinný výraz a dokonce vylodila několik slz s tím, že neví o čem to pomatené dítě mluví. Kannon se tenkrát strašně rozvřeštěla, udeřila svého stále zmateného otce a vyběhla z domu se slzami v očích. Od té doby o ní nikdo další dva roky neslyšel.
Nějakým šíleným způsobem dokázala Kannon daleko od vesnice, někde po lesích, přežít až do svých desátých narozenin. Pátralo po ní spoustu lidí, ona se však naschvál pořád schovávala. Nechtěla se vrátit domů, nechtěla k Ayashi. Začala věřit, že ta ženská je posedlá. Pokračovala ve svém tréninku sama, sem tam se tajně stavila u matky Tamaa a všechno jí vylíčila. Aiko tomu nechtěla původně věřit, ale nakonec pochopila, že Kannon mluví pravdu. Od té doby jí nikdy Kannon nenavštívila, cítila vinu za smrt Tamaa. Kdyby nenaléhala na tom, že se budou kamarádit, mohla Aiko stále mít svého jediného syna po svém boku. Kannon dovršila jedenáctých narozenin a nastala jedna z nejhorších zim, kterou dívka zažila. Horší pro ní bylo ještě to, že stále přežívala tak nějak na vlastní nohu jen v lesích poblíž vesnice. Chytila nějakou šílenou horečku a jelikož nebyla schopna se o sebe postarat, vypadalo to, že tuhle osudnou zimu nepřežije. Velká shoda náhod jí však nechala zůstat při životě. Našla jí skupina ninjů, která se vracela do vesnice po nějaké misi. Odnesli Kannon do nemocnice. Nějakou dobu se pátralo po tom, kdo vlastně Kannon je, protože dívka odmítala něco říct. Bylo jí jasné, že by se pak musela setkat s otcem a Ayashi. Nakonec to ale nevyhnutelné. Její otec za ní dorazil hned ten den, bez Ayashi. Místo toho aby byl však rád, že dceru vidí, věnoval jí stejný výraz jako před jedenácti lety. Pokud se o sebe nedokážeš postarat sama, nemáš právo žít. Její otec se zase vrátil ke své povaze, kterou chytil po smrti bývalé manželky.
Kannon zůstala v nemocnici skoro půl roku, až do svých dvanáctých narozenin. Prý byl opravdu zázrak, že přežila a že bude schopná vrátit se ke svému normální životu, jen s malou jizvou na ruce. Tak Kannon podruhé utekla smrti. Vrátila se domů, ale nikdy už s otcem nebo dokonce Ayashi nepromluvila. Trénovala sama, otci se naschvál vyhýbala a když už byla doma, snažila se zůstat zalezená u sebe v pokoji. Sama se přihlásila na akademii, aby otci dokázala, že to dokáže i bez něj. Chtěla se dostat na vysokou úroveň a ovládnout techniky větve Raito, které uměl Tamao, aby otci dokázala, že větve jsou si rovnocenné. A v koutku duše toužila po smrti Ayashi, drželo jí od toho však to, že i přes všechno co se stalo, otec stále Ayashi miloval. Kannon krásně viděla, jak ho má obmotaného kolem prstu, ale nedokázala tohle zničit. Aspoň pro zatím.
Došla do třinácti let, stále ve svém vlastním tréninku a na akademii. Poslední rok života strávila přemýšlením nad tím, co se stalo, až se nakonec rozhodla najít nějaký důkaz, že Ayashi vážně Tamaa zabila. Možná by to dokázalo otci otevřít oči. Věnovala tomu skoro celý volný čas, tajně se vkrádala do pokoje Ayashi a jejího otce a hrabala se v jejich věcech. Nikdy však nic, co by jí usvědčilo nenašla. Jednoho dne jí Ayashi takto přistihla. Nahodila nepříjemný úsměv, který Kannon už od malička děsil a prohlásila, že se snaží zbytečně. Přiznala, že se Tamaa zbavila, ale že žádný důkaz nikdy nenajde. To bylo podruhé, kdy se pokusila Kannon zabít Ayashi. A podruhé, kdy je od sebe musel odtrhnou její otec. Kannon své pátrání po důkazech vzdala a rozhodla se raději držet svého cíle zesílit.
V dnešních dnech je Kannon šestnáct let, od jejich třinácti let se vlastně nic moc nezměnilo. Otec jí drží dál od Ayashi, vypadá to že se jí zase pomalu odcizuje. Kannon to však prozatím neřeší. Věří, že přece jenom jednou Ayashi nějak udá a její otec jí to všechno odpustí. Kannon však stále netuší, co je cílem Ayashi. Došla k názoru, že jejího otce z nějakého důvodu využívá. To sice věděla už dlouho, ale až poslední rok svého života začala uvažovat, že by v tom mohl být nějaký výší účel. Kannon dostala trošku strach o otce, ale věří tomu, že při nejhorším snad pozná, až se ho bude snažit Ayashi zabít. Kannon zbudovala Tamaovi vlastní pomníček, pod stromem nad kterém se scházeli. Je to jen obroušený kus kamene s nápisem, ale Kannon dalo i tak dost zabrat vyrobit ho. Kdykoliv se cítí smutně nebo má chuť si s někým popovídat, chodí právě tam, na místo kde Tamao nepřišel. Ne, že by měla málo přátel, Kannon je totiž typ člověka, co se zákonitě spřátelí s každým, ale věří tomu, že někoho jako Tamao už nenajde. Sem tam má nutkání se někomu s celým svým příběhem svěřit, přeje si aby jí někdo poradil co dělat, ale nerada dává najevo svou slabou stránku. A navíc ještě nenašla nikoho, komu by na tolik bezmezně věřila. Sem tam, když jí něco celé tohle šílenství připomene jí najdete pokleslou, ale většinou to zažene svým obvyklým šibalským úsměvem.

Obrázek :

Kannon Yagami :
Spoiler:

Hayato Yagami :
Spoiler:

Shiori Yagami :
Spoiler:

Tamao Yagami :
Spoiler:

Ayashi Shinzaburo :
Spoiler:

Techniky :

C

Kankaku no Kyūshū

D

Magen: Nijū
Furripu Tentochi

Návrat nahoru Goto down
Hanuro

HanuroKannon Yagami Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kannon Yagami   Kannon Yagami I_icon_minitime22/6/2012, 09:43

Znova Prijaté
(Prerobené po technických problémoch)
Návrat nahoru Goto down
 
Kannon Yagami
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Klan Yagami

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Chars :: Charakteristiky-
Přejdi na: