Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vesnice rybářů 8

 

 Vesnice rybářů

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
SnizekSnow

SnizekSnow



Vesnice rybářů Empty
PříspěvekPředmět: Vesnice rybářů   Vesnice rybářů I_icon_minitime7/5/2012, 06:22

Vesnice čitající asi třicet malých domků, poměrně dobře zařízených. Z vesnice vedou do moře dvě mola, která bohužel již nejsou tak kvalitní jako domky, ale svůj učel plní.


Naposledy upravil SnizekSnow dne 7/5/2012, 06:38, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Riko

Riko



Vesnice rybářů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vesnice rybářů   Vesnice rybářů I_icon_minitime7/5/2012, 06:36

Loď dorazila pomalu na své místo určení a cestující začali opouštet loď . Již od pohledu bylo jasné že molo je v dezolátním stavu které toho má už ledascos za sebou.
Návrat nahoru Goto down
Ayame "Eyleen" Kazuki

Ayame


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Kenjutsu 50%, Ninjutsu 50%
Ryu : 0

Vesnice rybářů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vesnice rybářů   Vesnice rybářů I_icon_minitime7/5/2012, 07:12

S velkou úlevou vystoupím z loďky a kdyby to molo nebylo tak hnusné, snad bych ho i políbila. Konečně na pevné zemi, teď moře nechci pár let vidět a budu spokojena. Usměji se pro sebe a nedočkavým tempem se vydám po cestě k vesnici. Po cestě jsem přemýšlela, a vlastně jsem docela ráda, že změním prostředí. Furisoro mi moc připomínalo mé dětství. Přidala jsem do kroku, byla jsem malinko nedočkavá, což se mi stalo snad poprvé v životě.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vesnice rybářů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vesnice rybářů   Vesnice rybářů I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vesnice rybářů
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Brána do vesnice
» Domorodá vesnice
» Vstup do vesnice
» Přímořská vesnice
» Domorodá vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: OT :: Východní pláně Gurīngurōbu-
Přejdi na: