Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Údolí 8

 

 Údolí

Goto down 
+2
Seikatsu no sokudo
SnizekSnow
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
SnizekSnow

SnizekSnow



Údolí Empty
PříspěvekPředmět: Údolí   Údolí I_icon_minitime15/5/2012, 02:54

Údolí je obehnáno horami, skrz které vede jen jedna jediná cesta. Samotné údolí je vyplněno překvapivě divokou a nevídanou faunou, která nebyla dosud ani pořádně poznána. Stejně tak zde žije mnoho zvířat, která by člověk jinde nepotkal a mnohdy by si ani nepomyslel, že je někde může potkat. Uprostřed údolí stojí mohutný chrám v jehož útrobách zemřelo již nespočet archeologů a lovců pokladů, kteří narazili na důmyslný systém pastí. Chrám byl dle odhadů postaven před několika stovkami až tisíci let, není však jisté kým ani koho má uctívat.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí I_icon_minitime23/5/2012, 06:27

*Vstoupím do údolí a koukám na tu floru okolo..."hmm...noo mužem někdo dělat návnadu...,ale bude myslím někde u hnízda takže to navrhuju pomalu prozkoumat...a dávejte bacha...nevím co tu všě je..."---*
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

Údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí I_icon_minitime23/5/2012, 07:29

Rai Kazuki

Jdu se Seikatsem údolím arozhlížim se jestli někde neuvidim potvoru.
"Průzkum je dobrá volba... nevíme co čekat.." pronesl jsem s ledovým klidem a kráčel divnou trávou.
"Někerý kytky jsou fakt divný... už se nedivim že i ta potvora má divný méno... tady snad něco normálního ani bejt nemůže.." pak jsem pronesl ještě nějáké nadávky a pomalu kráčel kupředu vstříc divnému dobrodružství.
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí I_icon_minitime23/5/2012, 07:35

Kiyomi Seygo

Mírně zpomalí a nechá kluky jít tak 10 metrů před sebou. Nerady by, aby je ta potvora napadla ze zadu nebo ze strany. Mezitím se také rozhlížela, kde by tu potvoru asi mohli najít. Ale musím uznat, že je to tu fakt krásné. Tolik zajímavých zvířat, která jsem nikdy předtím neviděla. Tohle údolí je přinejmenší.. zvláštní.. ale takovým hezkým způsobem honí se jí v hlavě jedna myšlenka za druhou.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí I_icon_minitime23/5/2012, 09:40

Je to právě nepřítomnost Kiyomi, co zapříčiní několik příštích zážitků, které se je pravděpodobně zapíšou do mysli tučným písmem. Kiyomi se drží vzadu a má hlava kdesi v oblacích, a tak si nevšimne, že zhruba padesát metrů od ní se něco hne. V tu chvíli již Seikatsu i ucítí životní energii, je však příliš pozdě. Zelený raptor se závratnou rychlostí přiblíží a vší silou vrazí do Kiyomi, kterou odpálí několik metrů daleko, kde se zastaví zády o strom. Raptor však není žádný stratég, zastaví se na místě, kde do ní vrazil a hlasitě zařve.

Údolí Raptorskinmottleddarkgreen
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí I_icon_minitime23/5/2012, 19:01

*"Shimatta..." Vytáhnu 2 shurikeny a mrsknu je po tom zvířeti přímo na kolena..."Doufám že není tak rychlá jak vypadá jinak jsem v háji..."..."první ho odlákáme...a někde spacifikujem..."...zařvu směrem na Raie...i když mám strach co se stalo s ní...,ale doufam že ji nic není.,..
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

Údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí I_icon_minitime23/5/2012, 20:40

Rai Kazuki

Ta potvora odhodila Kiyomi, což přehnala. Ale nebyl čas se moc ujišťovat, zda s ní nic není. Stačilo zaváhat a ten ještěr by to moh zneužít a nabaštit se z celýho týmu.
Škrábnu se do prstu o čepel a použiju Kuchiyose.Oběhnu tu potvoru tak aby mě neměla v zorném úhlu v stejnou dobu jako Seiktatsa a vlka pošlu opačným směrem. Pak se k ní trošku přiblížím.
*Pokud jsem toho hajzla zaujal já, tak bude sranda.* napadlo mě a vytáhl jsem pro jistotu druhý dráp.

Pro představu:
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí I_icon_minitime24/5/2012, 01:18

Kiyomi Seygo

Jde ponořená do svých myšlenek, ale v tom ji z nich něco šeredně vytrhne. Na poslední chvíli uslyší dupnutí nalevo od sebe, ale jediné co stihne je, že otočí hlavu, takže vídí, jak se do ní naráží to zvíře a odhazuje ji pryč. Náraz byl celkem bolestivý, i když stále mohla být ráda, že ji neroztrhl rohem, který měl na tlamě. Její let vzduchem skončil o strom, do kterého narazila zády a bezvládně spadla na zem. Jsem mrtvá? Ne, nemůžu být, protože jinak by mě nebolelo celé tělo jako kráva. Zatracené zvíře zbabělé.. Ale je to moje chyba. Musím si dávat větší pozor, když procházíme po nepřátelském území a to i když je nepřítelem jen zvíře. pomalu si klekne na kolena a vzepře se o ruce, načež začne ztěžka vydechovat. Zvedne hlavu a sleduje, jak si mezitím kluci počínají.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí I_icon_minitime24/5/2012, 02:35

Raptor se začne točit kolem své osy a ve chvíli, kdy zaznamená, že ho obkličujete, hlasitě zařve. Zjevně se vás snaží zastrašit nebo se s vámi pářit, otázkou jest co je horší. V momentě se otočí a rozeběhne na Seikatsua závratnou rychlostí, takže rohem srazí shurikeny. Během pár vteřin se přiblíží tak blízko, že musíš uhnout.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí I_icon_minitime24/5/2012, 02:50

"Shimatta...je rychlejší než jsem si myslel..."...uskočit do boku by bylo nebezpečné jelikož by se moh jednoduše natočit...a tak použiju kawarimi ze stromu opodál...
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

Údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí I_icon_minitime24/5/2012, 03:35

Když se raptor dinosaurus rozběhl tak jsem já i vlk pomalu běželi za ním s rozumným odstupem. Seikatsu mezitim uskočil a prohodil se do pryč. Kiyomi se zdála být minimálně naživu.
Zvýšili jsme rychlost a dohnali jsme raptora. V dostatečné vzdálenosti vlk skočil po krku raptora a já se shunshinem dostal před raptora a skokem proti směru jeho běhu těsně u země jsem zaůtočil proti jeho nohám. ( zas ne tak debilně aby mě rozdupal joo?)
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí I_icon_minitime24/5/2012, 03:41

Kiyomi Seygo

Pomaličku se postaví a velice pomalu se rozejde zpátky k řece, kde bojují s raptorem. Sakra, přes tu bolest nejsem schopná rychle bojovat. zaběduje si v mysli a jako alespoň malý pokus o pomoc rukou otevře pouzdro na své noze, ze kterého nechá do vzduchu vyletět několik kunaiů, které následně silou své schopnosti vystřelí proti raptorovi. Jestli ho zasáhne, tak by alespoň mohla rozptýlit jeho pozornost a tím klukům pomoci ho snadněji zdolat.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí I_icon_minitime24/5/2012, 04:48

Raptor se narazí do polena dřeva, které za sebou Seikatsu nechá a tupě se zastaví. Poleno má nabodnuté na rohu a celkově vypadá docela komicky. Mezitím na něj doletí několik shurikenů posílených Kiyominou chakrou a jeden z nich konečně najde svůj cíl - zabodne se do oka. Raptor s sebou začne zmítat, ale i tak se povede Kazukimu se pod ním sklouznou a udělat mu hluboké tržné rány. Avšak za určitou cenu, schytá úder raptorovím přirozením do hlavy. Mezitím se podaři vlkovi zakousnout se do krku raptora, avšak neudrží se na něm a sletí na zem.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí I_icon_minitime24/5/2012, 06:24

*Když vidím jak se tam zmítá...teď je ta chvíle pomyslím si...vytáhnu kunai na kterém je připevněn vybuštný lístek a hodím ho směrem k Raptorově krku...snažím se představit dráhu kde asi hlava poletí...čekám na ten okamžik kdy bude nejblíž/či se zabodne a zařvu..."KABOOOM"...*
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

Údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí I_icon_minitime24/5/2012, 07:28

Sice jsem zasáhl ale za hroznou cenu. Co mé oko vidělo slovy popsat nejde. Přes hlavu mě dal ránu penis Raptora Dinosaura. To mě tak vyšokovalo že jsem se rychle zvedl a zdrhal od něj aby mě nechtěl oplodnit. Vlk, který se trošku potlouk když spadl se oklepal a radši se taky ztratil od Raptora Dinosaura dál, aby se neporafali nebo nemusel snášet znásilnění.
Seikatsu mezitim házel kunai s toaletnim papírem. Já jsem si radši oddychl v bezpečné vzdálenosti a čekal co bude dál.
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí I_icon_minitime24/5/2012, 08:02

Kiyomi Seygo

Sleduje, jak si kluci počínají v boji, když v tom se stane ta nejkomičtější věc, jaké se v takovou chvíli vůbec mohla stát. Kiyomi se začne smát, až ji bolí celé tělo. Směje se tak moc, až spadne na zem a celé tělo ji bolí jako čert, ale prostě se nemůže přestat smát.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí I_icon_minitime24/5/2012, 08:09

Raptor otočkou smete ocasem vlka a pošle ho do světa odkud přišel, poté ho však zasáhne Seikatsův kunai, který však nevybouchne. Raptor se nechápavě zastaví a podívá na zem, kam se kunai s lístkem odrazí. Poté zvedne hlavu, nakloní ji na stranu v nevyřčené otázce a znovu se na něj rozeběhne, tentokrát však o něco pomaleji, neb má posekané nohy a poleno nabodnuté na rohu.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí I_icon_minitime24/5/2012, 08:14

*"sakraaa....,ale nevadi..."...Složím pečetě a pošlu na něj Suiton:Mizurappu abych ho oplach a aby byl pomalejšii"Raii teeeď!!! zařvu na něj...pak uskočím na stranu...*
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

Údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí I_icon_minitime24/5/2012, 08:27

Přiběhnu co nerychleji k Seikatsoj a pustim do meče Kenshin, čímž následně nabiju ten Suiton:Mizurappa. A sám jsem zvědav co to napáchá za blbosti.
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí I_icon_minitime24/5/2012, 08:33

Kiyomi Seygo

Konečně ji opustí záchvat smíchu, tak se postaví na nohy a vidí, jak kluci provádí nějakou kombinovanou techniku. Seikatsu říkal, že má Suiton a Rai.. Rai má Raiton.. Tahle technika by to zvíře mohla paralyzovat. To znamená, že i když mé tělo není schopné teď vyvinout takovou sílu, tak bych se stejně měla trefit. proběhne jí hlavou myšlenka a rychle si ze zad odepne obří shuriken. Počká, až technika trefí raptora, čímž by měl být dle jejích předpokladů paralyzovaný. Napřáhne se a prudce hodí shuriken, načež ho ještě posílí co největším možným množstvím chakry, takže by měl nabrat tak trojnásobnou rychlost. Jestli se trefí, jak by měl projet raptorem jako nůž máslem.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí I_icon_minitime24/5/2012, 08:47

Váš plán vyjde na plné čáře - raptora zasáhne vlna posilněná Raitonem a tak je paralyzovaný na místě. V záchvatu jeho řevu ho však trefí obrovský shuriken a zabodne se do něj. Raptor naposledy křikne bolestí a potom padne mrtvý k zemi. V dálce dokonce vidíte několik vajíček do kruhu kolem sebe, zjevně hnízdo.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí I_icon_minitime24/5/2012, 08:48

*"No konečně ta bestie lehla..."...postavím se..." a co ted?...zničíme to nebo vememe vejce z5 do vesnice??"...podívám se na team...,ale jak vidim že mame 1ranenou a 2je zjevne jeste mimo po sražce s penisem je mi to jasne a začnu vše nosit na 1 kupu.
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí I_icon_minitime24/5/2012, 08:59

Kiyomi Seygo

Pomalu dojde k raptorovi a pomocí své chakry z něj vytáhne shuriken, načež se otočí a podívá se na kluky. "Už je docela pozdě. Sice se ve třech není čeho bát, ale nerada bych se ztratila v tom pralese. I za jasného dne jsme měli co dělat najít si cestu, natož v noci.. Navrhuji tu přes noc zůstat." řekne jim a dojde k řece, kde si omyje shuriken od raptorovi krve. Pak popojde ke stromům a opět začne trénovat svou techniku, kdy se snaží přitáhnout zpět kovový předmět, napuštěný svou magnetickou chakrou, na vzdálenost větší než je dosah pole plného ovládání, který jí poskytuje její kekkei genkai.
Návrat nahoru Goto down
Rai Kazuki
Genin
Genin
Rai Kazuki


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Kenjutsu 70% , Ninjutsu 30%
Ryu : 1000

Údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí I_icon_minitime24/5/2012, 09:03

Když jsem viděl co dělá Seikatsu uklidil jsme drápy, sebral jsem ten kunai s lístkem, napustil chakrou a hodil ho mezi vejce. Když byl Seikatsu dost daleko od vajec, složil jsem rukama pečeť had a vejce se rozlétla po okolí. Pak jsem se podíval na Seikatsa jak na pitomce a na Kiyomi pohledem, že mi je líto jak se proletěla, ale pak jsem zpřísnil pohled.
" Jsme my to ale tým, andílek co nám málem ulít před bojem, hulibrk dinosaurů a chlapík co neumí odpálit výbušnej lístek..." a zasmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí I_icon_minitime24/5/2012, 09:07

*"No jooo furt..."...nevrle se na něj podívám..."A ano máš pravdu...ted nekam jít je blbost...uděláme trojuhelník...."...jdu 15m stranou a začnu trénovat další techniku...která by mohla být velice učinná...ze svitku si ji přečtu a pak začnu zkoušet na tantu...začnu tam dávat tento znak*

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/836/8fc548ab2321299524o2.png/
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Údolí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Údolí   Údolí I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Údolí
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Vstup do údolí

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Game :: Mōshiwake Island :: Skryté údolí-
Přejdi na: